Російські діячі культури прокоментували справу Савченко

КультураДарина Цвях, 11 березня 20164520

Журналісти опитали опозиційних діячів культури РФ щодо їхнього ставлення до справи Савченко. Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Музикант Андрій Макаревич заявив, що поважає Надію за мужність, однак жодної поради чи оцінки ситуації, що склалася в останні дні, давати не береться. Сатирик Михайло Жванецький зізнався, що чекатиме, як розвиватимуться події.

Письменник Віктор Шендерович заявив, що в цій справі задіяні неадекватні люди. «Ми маємо справу з людьми важко неадекватними. Я думаю, що в Кремлі рішення по Савченко може приймати лише Путін. Більше не залишилося жодної людини, яка змогла б сказати йому, що він робить фатальну для себе помилку», - сказав Шендерович.

Раніше російська ведуча Тетяна Лазарєва пообіцяла: якщо Надія помре, вона емігрує з Росії. А режисер Володимир Назаров, якого званням народного артиста Росії відзначив саме Путін, тепер записує відеозвернення, в якому теж просить згадати про офіцерську честь. «У страшному кошмарі я не міг собі уявити, що в 2016 році я буду просити вас не вбивати жінку», - зазначив артист.

Відомий російський поет Андрій Орлов, відомий під псевдонімом Орлуша, присвятив Савченко вірші.

Нагадаємо, митці та громадські діячі світу різними мовами написали відкритого листа до європейських лідерів із закликом вжити надзвичайних кроків для звільнення незаконно ув'язненої в Росії у Надії Савченко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук