Російський бізнесмен продає старовинний замок на Тернопільщині за $960 тис.

Російський  бізнесмен продає старовинний замок на Тернопільщині  за $960 тис.
фото Всвіті
Ягільницький замок

У селі Нагірянка Чортківському районі Тернопільської області виставили на продаж старовинний Ягільницький замок. Про це повідомляє ТСН.

Замок був закладений 1630 року польським аристократом Станіславом Лянцкоронським. Після нього маєтком володіли українські козаки та турки.

В XIX столітті замок придбали австрійці та облаштували в ньому тютюнову фабрику. В цей період оборонні бастіони та рови були зруйновані та засипані.

На початку 2000-х років маєток приватизував російський підприємець Олександр Потьомкін. Тепер він продає замок за 960 тис. доларів.

Реалізацією займається тернопільське агентство «Яворина». Його представники повідомляють, що будівлею цікавилось уже чотири покупці. Серед них – два киянина, львів’янин та житель Луцька.

В агентстві повідомляють, що мотиви для покупки є самі різні: для бізнесу, туризму чи щоб облаштувати садибу для себе. Але в пріоритеті покупець, який розвиватиме туристичний бізнес. Замок розташований біля траси, на маршруті Кам’янець-Подільський – Хотин – Червоноград.

Площа Ягільницького замку 14 тис. м2, це ділянка розміром близько 4,4 га. Наразі жодних екскурсій до нього не водять, а лише показують туристам з вулиці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук