Російський «Кіносоюз» вимагає розслідувати застосування тортур до Олега Сенцова

КультураК.С., 2 вересня 20153170

Більше 300-та російських діячів мистецтва і журналістів просять Раду з прав людини при  президентові РФ (РПЛ) розслідувати застосування тортур до українського режисера Олега Сенцова, якого у Росії засуджено до 20 років ув'язнення за сфабрикованим звинуваченням у тероризмі. Про це повідомила  «Телекритика».

Рада при Президентові Російської Федерації з розвитку громадянського суспільства і прав людини отримала колективне звернення від громадської організації «Кіносоюз», яке підписали 323 діячі мистецтва і журналісти. У зверненні митці просять ініціювати розслідування за фактом повідомлень Олега Сенцова про застосування до нього тортур і випадках «вибивання» потрібних слідству свідчень.

Серед тих, хто поставили свої підписи під зверненням, є відомі російські режисери, лауреати міжнародних кінофестивалі Андрій Смирнов, Олексій Федорченко, Борис Хлєбніков, Олексій Попогребський, Віталій Манський, Валерій Тодоровський, Андрій Звягінцев, Марина Разбєжкіна, Аскольд Куров, а також публіцисти, журналісти Олександр Архангельський, Ольга Леонтьєва, Дар'я Варденбург, Юлія Латиніна, Андрій Плахов, Діляра Тасбулатова та інші.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук