Російському реперу Елджею заборонили в’їзд в Україну через концерти в Криму

За два дні до початку дії заборони Елджей виступив з концертом у Києві

Служба безпеки України 27 листопада заборонила відомому російському реперу Елджею в’їзд на територію України на три роки. Про таке СБУ повідомила у відповідь на депупатський запит народного депутата України Володимира Парасюка.

«В інтересах забезпечення безпеки держави Службою безпеки України 27 листопада 2018 року було прийнято рішення про заборону в'їзду на територію України Узенюку Олексію Костянтиновичу (псевдонім Елджей) терміном на три роки», – сказано у відповіді СБУ.

Відповідь СБУ на запит Володимира Парасюка, натисніть для перегляду в повному розмірі

Відповідь СБУ на запит Володимира Парасюка, натисніть для перегляду в повному розмірі

Як пише «Українська правда», народний депутат у запиті повідомив, що виконавець виступав в окупованому Росією Криму 6 травня 2018 року.

«В той час, коли на сході триває війна з російсько-терористичними військами, вважаю за необхідне заборонити в'їзд в Україну всім, хто будь-яким чином може нав'язувати та пропагувати російські цінності та вчиняти будь-які інші дії, пов'язані з порушенням інтересів України», – аргументував своє прохання до СБУ Парасюк.

Запит Володимира Парасюка до СБУ, натисніть для перегляду в повному розмірі

Запит Володимира Парасюка до СБУ, натисніть для перегляду в повному розмірі

Водночас репер встиг відіграти концерт в столиці 25 листопада. Про це свідчать як інформація на сайтах з продажу квитків, так і його світлини в Instagram з геолокацією в Києві.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук