Россільгоспнагляд не пустив у Крим 13 тонн українського сиру

Россільгоспнагляд не пропустив на територію окупованого Криму 13 тонн українського сиру. Про це повідомив «Агравері» з посиланям на повідомлення російського відомства.

«Вантаж, задекларований як сири тверді в асортименті загальною вагою более13,4 тонни, прямував через ДАПП «Перекоп» з ТОВ «Старокостянтинівський молочний завод», розташованого в місті Житомирі. При документарній перевірці партії готової молочної продукції інспекторами було виявлено відсутність відомостей про відповідність сиру діючим нормам за мікробіологічними, фізико-хімічними, хіміко-токсикологічними та радіологічними показниками», – йдеться у повідомленні.

На підставі того партія сиру не була допущена на територію Кримського федерального округу та повернута в Україну.

Поруч із цим, заступник голови російської Ради міністрів Криму Руслан Бальбек де-факто виступив проти припинення імпорту української продукції на територію півострова.

За його словами, ініціатива «продуктової блокади», озвучена лідерами кримських татар Рефатом Чубаровим і Мустафою Джемілєвим. Бальбек назвав ідею «деструктивним політичним кроком, спрямованим проти Криму і продиктованим західними кураторами». Про це повідомив «рупор» російського уряду Криму, сайт Крыминформ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук