Ручна робота
Культура

Ручна робота

У Львові триває тиждень моди

К.С., 25 березня 2016 1275 0

У Львові триває ХVІІ-й Lviv Fashion Week. Львівський тиждень моди цього разу розширив кількість дизайнерів-учасників та адаптував нові локації для презентації колекцій. Окрім уже звичного аеропорту покази відбувались і у «Ринку зброї під Арсеналом». Вперше місцем проведення показів Lviv Fashion Week став Національний музей ім. Андрея Шептицького у Львові.

У програмі домінують українські дизайнери. Нові колекції продемонструють Oksana Mukha by Kateryna Yalova, Marta Wachholz, Lesia Semi, NovaNa Studio, Oksana Piekna, Kateryna Karol, Tata Kalita, NAT (Львів); IDoL, Cher-nika (Київ); Chernikova (Івано-Франківськ); KEKA, Godis, Kapsamun, Osipov, NIKI's models, Sofitie (Одеса); GraNat by Natalia Grechana (Миколаїв), Snezhana Gorobets (Вінниця).

Благодійним стане показ Roksolana Bogutska, який проводиться спільно з фондом «Я не один». Усі кошти з продажу запрошень будуть спрямовані на допомогу дітям з сиротинців та малозабезпечених сімей.

Цього року буде презентовані колекції Fashion Week Poland. 25 березня свою колекцію Back To The Roots (осінь/зима 2016/17) продемонструвала Клаудія Маркевич.

Колекція створена під впливом нової культурної перспективи і явища глобалізації, взаємопроникаючи і взаємовпливаючи одна на одну традицій, надходять з усіх континентів. Прикладом може бути Африка, де традиційні народні костюми протрималися відносно довго, але поступово втрачають свої початкові форми завдяки появі легкодоступного одягу з Європи та Америки.

Це явище також працює в іншу сторону - туристи і мандрівники привозять до своїх країн етнічне вбрання. Таким чином, локальні традиційні техніки рукоділля і оздоблення поєднуються з культурними впливами ззовні - створюючи щось нове, своєрідний мікс традицій.

У колекції важливим є використання ручної роботи - в'язання, в'язання гачком, ткання на традиційних кроснах. Також використовуються місцеві матеріали - в основному польська вовна, яка є даниною польській традиції, історії і польському модному промислу XIX ст. 

Клаудіа Маркевич - студентка другого курсу магістерських студій відділу дизайну одягу Академії мистецтв у Лодзі. Роботи Клавдії - результат захоплення ручною працею, адже більшість фактур створені вручну.

Усі фото колекції Back To The Roots: Мирослав Пархомик/ZAXID.NET

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук