Руслана доповнить віршами з окопів перформанс «Ремінісценції. UA» від балету «Життя»

КультураОксана Сенишин, 22 травня 2015, 15:35 832 0

Сценічну постановку історично-музичного перформансу «Ремінісценції. UA» артисти балету «Життя» готують на понеділок, 25 травня, у Львівській опері.

У танці балет «Життя» відтворює десять найтрагічніших історій української інтелігенції за останніх триста років, в яких винна Російська імперія. Три місяці артисти сперечалися, обираючи історії, і вирішили показати Розстріляне відродження, розстріл агентом ЧК Леонтовича, автора «Щедрика», трагедію Хвильового, Веселовського.

«Ми не можемо мовчати. Ми бачимо, що історія повторюється знову. В «братського» сусіда імперські амбіції не зменшилися. Нам є чим гордитися, нам є ким пишатися, нам є що боронити. Ми на своїй землі і хочемо одного – говорити своєю мовою і пропагувати свою культуру», – уточнила керівник балету «Життя», режисер проекту «Ремінісценції.UA» Ірина Мазур.

До проекту долучаться Лілія Ваврін, Назар Савко, Олеся Киричук, Ірина Доля і Руслана Лижичко. Руслана спеціально підготувала повстанське танго, написане ще в минулому столітті. Співачка доповнила його віршем.

«Я почала звертатися до того, що хлопці пишуть безпосередньо в окопах, в АТО. Просто аматорські тексти і знайшла винятковий вірш «Я вмер, бо так треба». Він мене так вразив!» – розповіла співачка.

«Ремінісценції.UA» – це наша контратака в інформаційній війні з Росією.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук