Садовий пояснив намір мерії купити ділянку під нове сміттєзвалище

ЕкономікаАК, 23 листопада 201619211

Міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував намір мерії купити на вільному ринку земельну ділянку на території області для облаштування там нового міського полігону ТПВ.

За словами мера, після рішення суду про закриття Грибовицького сміттєзвалища у мерії Львова не залишилось іншого виходу, як купити необхідну ділянку. Про це, нагадаємо, сьогодні заявив на прес-конференції директор департаменту ЖКГ Львівської міськради Сергій Бабак.

«Після звернення прокуратури і рішення суду полігон в Грибовичах використовувати неможливо навіть якби місцева громада розблокувала його (через рішення суду навіть рекультивація на сьогодні є заблокована). Ми змушені знайти іншу ділянку під полігон», – написав у Facebook 23 листопада Андрій Садовий.

Він також пояснив, що новий полігон ТПВ і сміттєсортувальний комплекс будуватимуть коштом міського бюджету, а також за рахунок кредиту ЄІБ та інвестиційні кошти.

«На сьогодні процес по кредиту ЄІБ сильно гальмується на урядовому рівні, – зазначив Садовий. – Інвестиційний конкурс зможемо оголосити, коли визначимось з ділянкою. За бюджетні кошти зможемо почати роботи негайно».

Садовий також прокоментував заяву голови ЛОДА Олега Синютки про намір оголосити 10 грудня інвестиційний конкурс з побудови сміттєпереробних комплексів на трьох уже визначених ділянках в області.

«Це позитивна новина. Більшість потенційних місць для полігону в області в розпорядженні держави. Ми давно просили, аби держава зробила щось в цьому напрямку, адже половина сміття на старому полігоні в Грибовичах - з ОБЛАСТІ. Одним полігоном і заводом не обійтись - необхідно кілька. Будемо рухатись паралельно», – вважає Андрій Садовий.

Нагадаємо, що на початку листопада голова ЛОДА Олег Синютка презентував три ділянки на території Львівщини і заявив про намір збудувати на кожній з цих ділянок сміттєпереробні комплекси. Проте місцеві громади чинять опір цим намірам ЛОДА.

23 листопада директор департаменту ЖКГ Львівської міськради Сергій Бабак заявив про намір мерії придбати необхідну земельну ділянку на вільному ринку. За попередніми оцінками, вартість такої ділянки складе 25-30 млн грн з міського бюджету.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук