Садовий звинуватив правоохоронців у блокуванні закупівель нового громадського транспорту

22 серпня

Львівська мерія називає блокуванням відкриття кримінальних проваджень щодо двох комунальних перевізників АТП-1 та ЛКП «Львівелектротранс» напередодні отримання містом нових автобусів та трамваїв. Як заявив міський голова Львова Андрій Садовий, правоохоронці відкрили кримінальне провадження стосовно паливних модулів, розміщених на території комунального АТП-1, натомість на прохання мерії перевірити діяльність 10 нелегальних АЗС у поліції не реагують. Разом з тим правоохоронці відкрили провадження щодо закупівлі вживаних трамваїв ЛКП «Львівелектротранс».

«Чергова провокація чи небажання, щоб місто Львів розвивалось? Так, а не інакше можна прокоментувати ті події, які в останні дні відбуваються у Львові з боку правоохоронних органів. За дивним збігом обставин в один день – 10 серпня – відкрито два кримінальні провадження щодо двох комунальних перевізників міста – ЛКП «Львівелектротранс» та «АТП-1». Коли місто ставить перед правоохоронцями питання, чому досі працюють нелегальні АЗС, які продають неякісне паливо і не поповнюють податками бюджет міста, а працюють на тіньову економіку, - чітких відповідей отримати не можемо», - прокоментував ситуацію міський голова Львова Андрій Садовий.

«Натомість, коли комунальний перевізник готується отримати 150 нових автобусів, які значно покращать ситуацію на ринку міських перевезень, у правоохоронців є питання до роботи паливних модулів на території АТП-1. І це при тому, що закупівля проводилась у системі ProZorro, і дає можливість суттєво зекономити комунальному перевізнику на закупівлі палива», - зазначив міський голова.

За його словами, на території АТП-1 встановлені відеокамери і підприємство має усі необхідні документи на діяльність.

Нагадаємо, кримінальне провадження проти ЛКП «Львівелектротранс» прокуратура відкрила після закупівлі у Берліні 30 вживаних трамваїв. Правоохоронці заявили про службову недбалість посадовців, причетних до закупівлі, через те, що двері цих трамваїв зможуть відкритись не на усіх львівських зупинках. Водночас директор ЛКП «Львівелектротранс» Олег Береза заявив, що німецькі трамваї їздитимуть на маршрутах, де немає платформ і, відповідно, двері зможуть нормально працювати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
РАГУlive. Випуск за 18 вересня
Верховна Рада висунула Олега Сенцова на Нобелівську премію миру
«Вибачся. Скажи, що ти ідіот»
Україна домовилася з МВФ про підвищення цін на газ
У 225 мешканців Львівщини діагностували хворобу Лайма
Суд арештував майно майора Миколи Мельниченка і дозволив його затримати
Луценко вніс до ВР подання про зняття недоторканності з трьох нардепів
У Львові на маршрути виїхали перші білоруські автобуси і німецькі трамваї
Підозрюваного у вбивстві у Львові помістили у психіатричну лікарню
Сирійські війська збили російський літак: загинули 15 військових РФ