Семеро львівських дітей-сиріт отримали квартири

СуспільствоІрина Ващишин, 28 березня 2017, 18:22 797 1

Не мали сім’ї – то матимуть хоч квартиру. Семеро дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування тепер матимуть власне житло. Ордери на однокімнатні квартири їм вручили 28 березня у львівській Ратуші. Документи разом із ключами щасливі власники отримали у кабінеті міського голови Львова Андрія Садового.

Для чотирьох дітей квартири місто придбало спільно з областю. Ще для трьох дітей житло місто купувало разом із опікунами. Частка міста – 3 млн 300 тис. грн, 600 тисяч надійшло з обласного бюджету і майже стільки ж вклали двоє опікунів.

«Шість квартир, які ми купили в Дублянах, там квартири йдуть повністю з ремонтом. Там у кухні навіть зроблена робоча зона, підлога, двері – все абсолютно зроблено. Нам фірма будівельна пішла назустріч. Вони розуміли, що це є діти, які собі ради не можуть так відразу дати. Але хотіли, щоби вони зайшли і жили», – розповіла начальниця управління житлового господарства Львівської міськради Галина Мазур.

Усі квартири мають по 41 м2 – шість у Дублянах і одна у Львові.

«Я своєї квартири чекав можна сказати з самого народження. Тому що моє дитинство пройшло в підвалах, в під’їздах. А квартира, направду, дуже класна ! Люди помогли нам зробити там ремонт. І вже можна так сказати, що там вже можна жити», – поділився 23-річний Георгій Калугін, який отримав помешкання.

Зараз на пільговій житловій черзі у Львові – 190 дітей-сиріт. За кошт міста минулоріч відремонтували чотирнадцять квартир для таких дітей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук