Сергій Стаховський стартував із перемоги на тенісному турнірі в Катарі

17:16, 6 січня 2015

Український тенісист Сергій Стаховський з перемоги почав виступи на турнірі серії ATP з призовим фондом понад $1 млн, що триває у Досі, Катар.

У дебютному поєдинку українець впевнено переграв місцевого спортсмена Джабур Мохаммеда Алі Мутава з рахунком 6:1, 6:1. Зустріч тривала 46 хвилин, за які українець подав сім разів на виліт і зробив дві подвійні помилки.

Наступний суперник Сергія Стаховського визначиться у сербському дербі між першою ракеткою світу Новаком Джоковічем і Душаном Лайовічем.

Нагадаємо, що минулий рік Сергій Стаховський завершив на 57 позиції світового рейтингу. Цього року український тенісист планує пробитись у тридцятку кращих.

У той же час українські тенісисти успішно продовжують виступи на турнірі у Брісбені, Австралія. Зокрема, перша ракетка України Олександр Долгополов вийшов у другий раунд змагань, а найсильніша ракетка України серед жінок Еліна Світоліна - у чвертьфінал.