Серіал «Касл» залишить головна героїня

КультураДарина Цвях, 20 квітня 20160
Серіал «Касл» залишить головна героїня
фото IMDB
Стана Катіч (Беккет) та Натан Філліон (Касл)
Акторка Стана Катіч, виконавиця однієї із головних ролей залишить серіал «Касл» у 9-му сезоні. Як повідомив ресурс Deadline канал АВС вирішив продовжити серіал «Касл» на дев’ятий сезон, але при цьому позбутися однієї з головних героїнь – поліцейського детектива Кейт Беккетт у виконанні Стани Катіч. Також у 9-му сезоні «Касла» не буде і поліційного патологоанатома Лейні Періш у виконанні Тамали Джонс.
 
В цілому серіал переживає не найкращі часи: той же ресурс стверджує, що 9-й сезон буде скорочено до 13 епізодів проти звичних 23-х, повідомляє Кіно-театр.
 
Рік тому канал АВС підписав річні контракти з Натаном Філліоном, який грає письменника-детектива Ріка Касла, та зі Станою Катіч, але напередодні 9-го сезону продовжити контракт було запропоновано тільки виконавцю ролі Ріка Касла.
 
Нагадаємо також, що наприкінці восьмого сезону серіал покинув і його творець Ендрю Марлоу, якого замінили нові шоураннери – Алексі Хоулі та Теренс Пол Вінтер. Перед ними канал поставив практично нездійсненну мету – перезапустити серіал на дев’ятому році його існування.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук