Сервіс Netflix дослідив, як глядачі «підсаджуються» на серіали

Данці стають узалежними на один епізод раніше, ніж переважна більшість країн

КультураК.С., 24 вересня 201510540
Сервіс Netflix дослідив, як глядачі  «підсаджуються» на серіали
фото IMDB
«Ходячі мерці»

Американський сервіс Netflix назвав час настання залежності від серіалів. Такі дослідження опублікував The Hollywood Reporter.

«У наших дослідженнях брали участь понад 20 шоу на 16 ринках. Ми виявили, що жоден серіал не "зачепив" глядача з пілотного ж епізоду», - розповіли представники компанії.

Найчастіше на публіку найбільше враження справляє другий або третій епізод, хоча іноді «знаковим» може стати і восьмий. 70% глядачів, які подивилися таку серію, зазвичай додивляються перший сезон.

Netflix проаналізував реакцію глядачів з США, Великобританії, Бразилії, Франції, Німеччини, Австралії, Нової Зеландії. З'ясувалося, що з другого епізоду глядачів захопили «Ходячі мерці», «Пуститися берега», «Сини Анархії» та «Скандал». «Божевільні» та «Одного разу в казці» захопили публіку з шостої серії, а проекти «Як я зустрів вашу маму» та «Стріла» зацікавили аудиторію з восьмого епізоду.

Крім того, австралійські і новозеландські глядачі «підсаджуються» на серіал, як правило, на два епізоди пізніше, ніж в інших країнах. І навпаки, данці проявляють інтерес на один епізод раніше, ніж переважна більшість телеглядачів.

Netflix надає перегляд фільмів і серіалів за передплатою. Компанія також займається виробництвом ексклюзивного контенту, серед якого - серіали «Картковий будиночок» та «Оранжевий - хіт сезону».

Нагадаємо, що сервіс, який має у світі 60 млн глядачів, у жовтні зробить доступним документальний фільм про Євромайдан власного виробництва «Зима у вогні» Євгенія Афінеєвського. Нещодавно фільм переміг у документальній секції фестивалю у Торонто. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук