Сестер Семеренко оминули під час видачі квартир за золото у Сочі

Спорт5 серпня 20140

Біатлоністка Віта Семеренко повідомила, що з чотирьох учасниць золотої естафети у Сочі тільки дві дівчини отримали обіцяні урядом квартири.

Про це спортсменка розповіла виданню «Чемпіон».

«Коли я готувалася до Олімпіади, пересилюючи біль у спині, бігла свій етап у Сочі, то, чесно зізнаюся, не думала про нагороди і заохочення, про квартиру або призові. Я думала про перемогу, про те, щоб підняти прапор України над стадіоном, щоб на нагородженні ми змогли заспівати гімн нашої країни. Тому що у такі моменти ти відчуваєш такі емоції, які не купиш ні за які гроші», - поділилася Семеренко.

Тоді українські біатлоністки взяли золото в естафеті і наразі лише двом із них видали нові квартири, додала спортсменка. Попри повідмлення у ЗМІ, що сестрам Семеренко дадуть помешкання у Сумах, біатлоністки досі нічого не отримали.

«Я і не просила нічого, не вимагала. У мене просте питання: чому двом дівчатам надали квартири у Києві, я підкреслюю, за золото на Олімпіаді, а мені та Валі не дали? Я дуже рада за дівчат, але ж ми всі бігли у тій гонці, і ми з Валею також зробили внесок у загальну перемогу», - наголосила Віта Семеренко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук