Сфокусуватись на освіті: Львів зустрічає 65 вітчизняних та зарубіжних вишів

Суспільствопромоція, 18 березня 20193350

21-22 березня 2019 року у Львові відбудеться VIІІ Міжнародна весняна виставка «Вища освіта – 2019». Це унікальна спеціалізована виставка українських та закордонних вищих навчальних закладів на теренах Західної України.

Організатори виставки: Міжнародний освітній центр за підтримки Львівської Торгово-Промислової Палати, Управління освіти Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, Департаменту освіти та науки Львівської обласної державної адміністрації та Львiвського міського центру зайнятості.

Виставка буде цікавою для старшокласників, батьків, абітурієнтів, студентів та всіх, хто хоче вчитись та розвиватись!

Цьогоріч участь у Виставці візьмуть близько 65-ти вишів різних напрямків з України та з-за кордону. «Учасниками цьогорічної виставки є різнопрофільні навчальні заклади. Зокрема, з Києва Харкова, Одеси, Херсону, Ужгорода, Запоріжжя та Львова. Цього року вперше у Виставці братиме участь проект «Study in Hungry», який представлятиме п’ять угорських вишів». Також презентуватимуть свої навчальні програми університети з Чехії, Литви та з Польщі. Останніх буде близько 30ти», – розповідає Галина Бохонко, керівник Міжнародного освітнього центру.

Впродовж двох днів триватимуть консультації від представників українських та європейських університетів, численні презентації бакалаврських та магістерських програм, майстер-класи, профорієнтаційні тестування. Вхід вільний.

Виставка працюватиме: 11.00-17.00 год. (четвер), 11.00-17.00 год. (п’ятниця).

Місце проведення: Львівський палац мистецтв, м. Львів, вул. Коперника, 17.

Детальна програма у додатку. Додаткова інформація на сайті.

Довідка

Міжнародний освітній центр створений з метою інформування українських абітурієнтів про навчальні можливості за кордоном, розширення доступу до здобутків сучасної світової освіти. Ми прагнемо, щоб українська молодь отримала міжнародний освітній досвід, який успішно буде використаний для розбудови України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук