Шахта «Лісова» у Сокальському районі достроково виконала річний план видобутку вугілля

ЕкономікаЮлія Лавришин, 21 жовтня 20177334
Шахта «Лісова» у селі Сілець Сокальського району достроково виконала річний план з вуглевидобутку

Шахта «Лісова» державного підприємства «Львіввугілля» у селі Сілець Сокальського району достроково виконала річний план з вуглевидобутку. Про це повідомили у прес-службі Львівської облдерджадміністрації.

Станом на 19 жовтня шахта видобула 196 тис. тонн кам’яного вугілля із зольністю 27% – саме таким був річний план вуглевидобутку. Очікують, що з такими темпами шахта додатково видасть ще 39 тис. тонн вугілля.

«Продуктивність праці гірників очисного забою складає 156 тонн/місяць, що більше по плану на 29 тонн/місяць. За 9 місяців поточного року отримали прибутків у розмірі 127 млн гривень. Зазначимо, на балансі шахти «Лісова» нараховується в існуючих межах станом на 1 січня 2017 року балансових запасів у розмірі 19,5 млн тонн», – йдеться у повідомленні прес-служби ЛОДА.

На балансі шахти «Лісова» перебуває п’ять вугільних пластів, один з яких – «Сокальський» – відпрацьовується зараз. Промислові запаси шахти – 10,3 млн тонн кам’яного вугілля.

Для довідки: видобувне підприємство «Шахта "Лісова"» здане в експлуатацію в 1963 році. Середня чисельність працівників в 2017 році склала 1098 осіб, у тому числі 806 займаються підземними роботами. Виробнича потужність шахти «Лісова» на початок 2017року – 250 тис. тонн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук