Ще один львівський музей відчинив двері незрячим відвідувачам

Львівський історичний музей завтра, 27 лютого, о 09:30 відчинить експозицію для незрячих відвідувачів в Італійському дворику (пл. Ринок, 6). 

Для огляду виставлено 19 кам'яних пам'яток давнього Львова, які досі зберігалися у сховищах, інформує Львівська міська рада.

Пам’ятки можна буде оглянути на дотик, водночас почувши цікаву та захоплюючу інформацію про середньовічний і ранньомодерний Львів. 

Пілотний експеримент продовжиться майстер-класом: інваліди по зору після огляду експозиції матимуть нагоду відтворити кілька пам'яток у глині. Це дозволить переконатися, наскільки тактильні відчуття незрячих відвідувачів музею відповідають створюваним ними зоровим образам.

«Львівський історичний музей є другим закладом, який відчиняє двері особам з обмеженими можливостями. Торік у жовтні таку успішну спробу зробила Національна галерея мистецтв ім. Б. Возницького, адаптувавши у скульптурі портрети відомих львів'ян в межах проекту «Торкаючись, бачу», - розповіла кандидат історичних наук Оксана Потимко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук