Шкільні випускні іспити наступного року пройдуть у формі ЗНО

Шкільні випускні іспити наступного року пройдуть у формі ЗНО
Випускники у 2017 році складатимуть шкільні іспити у формі ЗНО

У 2017 році випускники шкіл складатимуть державну підсумкову атестацію на пунктах тестування у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Про це поінформував директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій, повідомило «Дзеркало тижня».

«З огляду на результати, отримані після ДПА в 2015, 2016 роках, в цьому році прийняте рішення поширити таку практику на всі предмети, з яких випускники здають державну підсумкову атестацію. Це буде справді «державна атестація», – зазначив Карандій.

Як відомо, раніше Державну підсумкову атестацію у формі ЗНО випускники здавали лише з двох предметів – української мови та математики або історії (на вибір). Тепер у формі ЗНО відбуватимуться іспити з усіх предметів, з яких передбачена державна підсумкова атестація в 11 класах. Їх три: українська мова і література, математика або історія (на вибір) і ще один предмет на вибір випускника.

Також зазначається, що обов’язкового тестування з іноземної мови не буде. Крім того, в 2017 році незалежне тестування розпочнеться значно пізніше – 23 травня, а не на початку місяця або в квітні, як це було в 2016 і 2015 роках. Як і раніше, ЗНО можна буде здати з 12 предметів, перелік яких є на сайті УЦОЯО. Програми, за якими проводиться зовнішнє незалежне оцінювання, також не будуть змінені, вони залишаться такими ж, як і в 2016 році.

Нагадаємо, у Міносвіти запевняють, що зробили усе для захисту системи ЗНО від несанкціонованого втручання, і результати тестів підробити неможливо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук