Шведи поставлять на Южно-Українській АЕС обладнання на 169 мільйонів гривень

ЕкономікаРоман Ганкевич, 17 березня 20173950
«Енергоатом» уклав зі шведською компанією Westinghouse договори на постачання обладнання для очищення парогазового середовища

ДП «НАЕК «Енергоатом» уклав зі шведською компанією Westinghouse договори на постачання обладнання для Южно-Української АЕС на суму ₴169,6 млн. Про це йдеться у повідомленні прес-служби підприємства.

Як зазначається, угода була підписана між директором ВП «Атомкомплект» Андрієм Майстренком та директором із роботи з клієнтами компанії Westinghouse Electric Sweden AB Сеппо Корхоненом.

«НАЕК «Енергоатом» уклав із своїм стратегічним партнером - компанією Westinghouse Electric Sweden AB - договори на постачання комплектів обладнання для очищення парогазового середовища для енергоблоків №1 та №2 Южно-Української АЕС. (В комплект входять машини та апарати для фільтрування чи очищення газів, газогенератори, дистиляційні та фільтрувальні апарати, виробником обладнання є Westinghouse Electric Sweden AB)», - йдеться у повідомленні.

Також повідомляють, що підписанню договорів передували відкриті тендери на постачання цього обладнання. Переможцем аукціонів, які відбувались в електронній системі публічних закупівель ProZorro, визнали шведську компанію з ціновою пропозицією - ₴169,6 млн (з ПДВ), а мінімальна пропозиція конкурента дорівнювала ₴170,382 млн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук