Швеція – Україна

Нетипова онлайн-трансляція 1/8 фіналу

21:00, 29 червня 2021

Збірна України з футболу сьогодні о 22:00 розпочинає перший у своїй історії матч у плей-оф на чемпіонатах Європи. У Глазго на стадіоні «Гемпден-Парк» українці зустрічаються зі збірною Швеції у 1/8 фіналу Євро-2020. Переможець поєдинку зіграє у чвертьфіналі з Англією у Римі 3 липня.

ZAXID.NET веде пряму текстову трансляцію найважливіших моментів матчу.

Доповнено: Україна обіграла Швецію і вийшла в 1/4 фіналу. Основний час матчу завершився внічию 1:1, голами у першому таймі відзначилися Зінченко (27') та Форсберг (43'). У першому екстра-таймі шведи залишилися в меншості: Даніельсон хоч і зіграв у м'яч, але так само зіграв жорстко у ногу Артему Бєсєдіну. У другому таймі збірна України дотисла Швецію, і вже у додатковий час Артем Довбик (120+1') забив другий гол.

Для повноцінного перегляду трансляції вимкніть AdBlock. Вбудований браузер Twitter також може не показувати трансляцію, клікніть сюди стандартним браузером.