Швейцарська компанія придбає 40% акцій банку «Львів»

ЕкономікаЮлія Поліковська, 12 вересня 201716031
Банк «Львів» залучає швейцарського інвестора

У вівторок, 12 вересня, банк «Львів» подав до Національного банку України необхідну документацію щодо погодження інвестиції нового стратегічного акціонера, незалежної швейцарської компанії з управління активами ResponsAbility Participations AG. Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі банку.

Згадувана швейцарська компанія має намір отримати погодження НБУ щодо придбання неконтрольного пакету акцій банку «Львів». У банку уточнили, що йдеться про придбання частки акцій у 40% за рахунок акцій власника банку Маргеіра Петурсона.

За словами власника банку Маргеіра Петурсона, партнерство із компанією ResponsAbility Participations AG дозволить отримати найкращий практичний досвід із Швейцарії, провідного світового банківського ринку, та сприятиме розвитку банку «Львів» як надійного регіонального банку для малого та середнього бізнесу і приватних осіб.

За даними аналітичної системи YouControl, 90,08% акцій банку належить ТзОВ «Нью Прогрес Холдинг», кінцевим власником є ісландець Маргеір Петурсон. 9,92% акцій володіють 87 осіб.

Станом на кінець 2016 року загальна сума активів банку «Львів» складала 54 млн. доларів, депозитів – 38 млн. доларів, валовий обсяг кредитного портфелю – 32 млн. доларів.

ResponsAbility Participations AG управляє активами у розмірі 3,2 млрд доларів у більш ніж 550 компаній у 97 країнах. Компанія була заснована у 2003 році, серед засновників низка авторитетних установ на швейцарському фінансовому ринку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук