Силові структури просять у Мінфіну додатково 17 млрд грн

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 17 червня 20152800

Відомства, які відповідають за оборону і правоохоронну діяльність в Україні, направили в Міністерство фінансів запит з проханням про виділення додаткових 17 млрд грн, заявила міністр фінансів Наталія Яресько.

«До нас вже надійшли запити, включно з Міністерством оборони, від відомств, які відповідають за оборону і правоохоронну діяльність, на 17 млрд грн», – сказала Яресько на засіданні уряду в середу, 17 червня, передає «Інтерфакс-Україна».

Вона зазначила, що ситуація з бюджетом «непроста», і пояснила, що раніше надходження до бюджету забезпечувалося в основному за рахунок тимчасової різкої девальвації.

У свою чергу прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк нагадав, що з цієї суми 8,5 млрд грн – запит від Міністерства оборони і доручив Яресько створити робочу групу разом з міністерствами і представниками парламенту і «подивитися, що у нас є реально – чи зможемо ми реально знайти додаткові джерела доходів, або зменшити витрати за іншими статтями, щоб профінансувати Міноборони і українську армію».

Міністр фінансів висловила готовність створити таку робочу групу із залученням представників усіх відомств і депутатів від коаліції, «щоб шукати, де можливе скорочення всіх витрат усіма розпорядниками бюджету».

«Крім того, необхідно доручити Державній фіскальній службі збільшити надходження до бюджету через закриття податкових ям, зменшення тіньової економіки та контрабанди на кордоні», – додала міністр фінансів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук