Сім українських дизайнерів представили колекції London Fashion Week

КультураК.С., 22 лютого 20173740
Сім українських дизайнерів представили колекції London Fashion Week
FROLOV, Yana Chervinska, DZHUS, Flow the Label, the COAT by Katya Silchenko, Alina Zamanova, Jean Gritsfeldt у Лондоні

Сім молодих українських дизайнерів представили свої колекції на одній з ключових платформ London Fashion Week — International Fashion Showcase. Про це повідомив сайт Українського тижня моди.

London Fashion Week проходив з 17 по 21 лютого у Лондоні. International Fashion Showcase (IFS) – це найбільша міжнародна виставка у світі моди, де країни-учасниці представляють широкому загалу своїх найперспективніших молодих дизайнерів у форматі концептуальних інсталяцій. З 2012 року у події взяло участь 50 країн світу та 550 дизайнерів. Україну представляли Flow the Label, Jean Gritsfeldt, Alina Zamanova, FROLOV, Yana Chervinska, DZHUS, the COAT by Katya Silchenko.

Темою International Fashion Showcase 2017 став взаємозв’язок глобального та локального. Учасники аналізували глобальні теми з локального погляду, а також місцеві історії у міжнародному контексті. Концепцію українського стенду під назвою «Wish You Were Here» розробили дизайнер Яна Червінська та художник Олександр Бурлака. В її основі – символічна автобусна зупинка як місце, звідки ми починаємо свою подорож до нового, починаємо свій шлях в обраному напрямку.

Концепцію українського стенду під назвою “Wish You Were Here” розробили дизайнер Яна Червінська та художник Олександр Бурлака. В її основі — символічна автобусна зупинка як місце, звідки ми починаємо свою подорож до нового, починаємо свій шлях в обраному напрямку.

Зазначається, що International Fashion Showcase (IFS) — найбільша міжнародна виставка моди у світі, де країни-учасниці представляють широкому загалу своїх найперспективніших молодих дизайнерів у форматі концептуальних інсталяцій. З 2012 року у події взяло участь 50 країн світу та 550 дизайнерів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук