Симфонічний оркестр Уельсу з серією концертів відвідав окупований Крим

Музиканти не приховують свого захоплення від туру, опублікувавши про нього повний звіт в соцмережах

2 вересня

Симфонічний оркестр Уельсу спровокував дипломатичний скандал, провівши тур в окупованому Росією Криму.

«У серпні оркестр відіграв в шести окупованих містах Криму (зокрема, в Севастополі та Сімферополі) під час 12-денного туру», - йдеться в матеріалі видання Daily Mail.

У зв'язку з цим посол України у Великій Британії Наталя Галібаренко звинуватила музикантів в легітимізації незаконної анексії українського Криму Росією.

У своєму листі, підготовленому напередодні туру, український дипломат нагадала музикантам, що РФ перебуває під міжнародними санкціями ЄС, США і багатьох інших країн. Вона також закликала британців скасувати всі заходи на окупованій території України.

Проте, тур відбувся, і музиканти не приховують свого захоплення з цього приводу, опублікувавши про нього повний звіт в соцмережах.

На сайті оркестру відзначається, що з 13 по 24 серпня музиканти відвідали Москву, Краснодар і Крим. Видання пише, що після повернення до Великобританії, оркестр отримав безліч відгуків «як позитивних, так і негативних». Більшість негативних повідомлень надійшли «від українських журналістів і блогерів».

У заяві музикантів при цьому, стверджується, що у Криму «складна історія», і він був частиною Росії з 1783 року, а більшість його населення на сьогодні - етнічні росіяни.

Нагадаємо, раніше британський спортсмен Гері Хант, якому СБУ у 2017 році заборонила в’їзд на територію України, став переможцем змагань зі стрибків у воду, організованих на території окупованого Криму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Мати Кузьми «Скрябіна» заявила про неправомірне використання похоронними бюро портрета її сина
Дубневича і Синютку зловили за руку
Українські військовослужбовці взяли під контроль хутір Вільний у Луганській області
В гостях у богомола
У Перемишлянському районі стався витік нафти через незаконну врізку у нафтопровід «Дружба»
Чи допоможе Америка врятувати українську газотранспортну систему?
Головні новини Львова за 21 вересня
Шляхово-ремонтні підприємства Львова працюватимуть за японською технологією 5S
Чорна декада для Росії
РАГУlive. Випуск за 21 вересня