Скрипаль Василь Попадюк приїхав до Львова з благодійним концертом

Головні Новини за 06 жовтняМарічка Крижанівська, 6 жовтня 2014, 14:01 0

У середу, 8 жовтня, скрипаль-віртуоз Василь Попадюк гратиме з бендом «Papa Duke» та Оркестром Народних Інструментів у Львівській опері. Усі гроші від квитків музиканти передадуть Навчально-реабілітаційному центру «Джерело».

Василь Попадюк – відомий скрипаль, який народився у Львові, але нині мешкає в Канаді (м. Торонто). Музикант здебільшого гастролює Америкою та Канадою, часто дає концерти в Україні. Не відмовляється від благодійних проектів.

«Дуже люблю Львів, я тут народився. Згодом мешкав у Києві, але до Львова маю особливі сентименти і люблю сюди повертатися. У нас з моїм бендом «Papa Duke» у Львові це буде уже другий сольний концерт. Дуже щасливі, що маємо нагоду виступити заради такої благодійної мети. Допомагати дітям завжди приємно», – зазначив Василь Попадюк.

Майже усі квитки уже розкупили. Завдяки цим коштам центр «Джерело» зможе розвиватися, повідомила директор центру Анна Гайдучок.

«Наш центр займається реабілітацією дітей із ДЦП, із синдромом Дауна, аутизмом, це альтернатива інтернатам. 30% фінансування ми отримуємо з міського бюджету. А от 70% мусимо просити в меценатів. Тому такі благодійні проекти дуже важливі для «Джерела». Із цього концерту ми отримаємо близько 160 тисяч гривень. Ці гроші спрямуємо на підтримку освітньо-реабілітаційних програм нашого центру та на комунальні послуги», – додала Анна Гайдучок.

У залі під час концерту будуть вихованці «Джерела», а також українські військові, які лікуються у Львові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук