Скрипка та Гудімов долучаться до реставрації Києво-Могилянської академії

10 січня 20115730

Олег Скрипка та Павло Гудімов долучаться до проекту реставрації Національного університету «Києво-Могилянська академія». За їхньої участі 19 січня у Києво-Могилянській академії відбудеться благодійний вечір та «тихий аукціон» творів сучасного українського мистецтва. Зібрані кошти підуть на реставрацію Староакадемічного корпусу університету.

Про це повідомляється на офіційному сайті НаУКМА.

Ведучим аукціону стане галерист та співак Павло Гудімов. Між аукціоном та лотереєю від посольств європейських держав в Україні перед присутніми виступить Олег Скрипка разом з «New Era Orchestra».

Благодійний проект «Реставрація» зініціювало керівництво Могилянки з метою зібрати кошти на реставрацію історичних будівель на Подолі.

Керівництво Могилянки, сподівається до 2015 року (коли виповниться 400 років з дня її заснування) зібрати близько 87 мільйонів гривень. Зібрані кошти підуть на збереження 9-ти з 11-ти будівель Києво-Могилянської академії. Перший етап проекту – реставрація та відновлення Староакадемічного (Мазепиного) корпусу, який гостро потребує капітального ремонту і фахової реставрації. За попередніми підрахунками, бюджет проекту становитиме близько 30 млн. грн.

«Відновлення історичних будівель Києво-Могилянської академії означатиме, що Київ, Україна дістануть таку ж знакову культурну святиню, як Кембридж чи Оксфорд у Великобританії або Сорбона в Парижі чи Ягелонський університет у Кракові», - зазначив Почесний президент НаУКМА В’ячеслав Брюховецький.

Про академію зняв промо-фільм Олександр Дірдовський (2хв.45с.)

Нагадаємо, Києво-Могилянська академія заснована в 1615 році – один із найстаріших університетів на східноєвропейських землях. Серед видатних могилянців – 12 гетьманів; вчені; просвітителі, засновники шкіл, бібліотек, храмів; більше 30 церковних ієрархів, визнаних по смерті святими. Відроджена в 1991 році В’ячеславом Брюховецьким, Могилянка стала провідним інноваційним українським університетом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук