Скульптури Пінзеля виставлять у Луврі та у Вашингтонській національній галереї

Культура7 квітня 20093360

Роботи скульптора Іоана-Георга Пінзеля експонуватимуть у музеї Лувр восени 2011 року. До Львова прибула делегацію музею Лувр з метою обговорення експонування скульптур Пінзеля. 7 квітня делегація відвідала музей Пінзеля у Львові.

До 10 квітня представники Лувру відвідають Тернопільщину та Івано-Франківщину, де також знаходяться роботи видатного скульптора.

"Пінзель мав особливий стиль, багатство емоцій він передав у скульптурах, які не можуть не схвилювати публіку. Через творчість Пінзеля ми краще зможемо зрозуміти культуру цього регіону 18 століття", - зазначила 7 квітня під час прес-конференції генеральний реставратор департаменту скульптур музею Лувр Женев’єва Бреск-Ботьє. Вона також повідомила, що скульптури експонуватимуться у капличці Людовіка XIV, де він складав присягу.

Директор Львівської Галереї мистецтв Борис Возницький повідомив, що роботи маестро Пінзеля вже експонувалися в Москві, Празі, Варшаві: "Зацікавилася проведенням виставки робіт скульптора і Вашингтонська національна галерея. Вони хочуть провести виставку у 2012 році".

Ініціатором приїзду до Львова делегації з Лувру є представник Львівської облради у Франції Ян Дол.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук