Слава Фролова заявила про крадіжку бренду «Арт-Пікнік»

КультураДарина Цвях, 28 квітня 20157820

У Слави Фролової вкрали бренд Арт-Пікнік. Про це повідомляє сама телеведуча та художниця на офіційнійсторінці у  Facebook «Арт-пікнік Слави Фролової».

Автор проілюструвала свою заяву афішами двох мультидисциплінарних заходів, що мають у своїй назві словосполучення «арт-пікнік»: «Kiev May Art Picnic» і «Арт-пікнік Bucha Spring». «Арт-Пікнік – це зареєстрований бренд, – пише Слава Фролова. – Взяти чуже – це злочин. Але справжня біда полягає в тому, що організатори намагаються обдурити людей, які відчувають довіру, повагу і любов до «Арт-Пікнік». Я не знаю, чи захистить нас закон. На жаль, питання інтелектуальної власності у нас ще слабо захищаються. Але професійну етику, гігієну відносин з колегами по цеху ніхто не відміняв», цитує Славу Фролову Cultprostir.

У відповідь на висловлене в коментах заперечення організатора «Kiev May Art Picnic»Віталія Жилянського про те, що назва його заходу не є точною копією і що слово «пікнік» у нього написано англійською, Слава Фролова зауважила, що «шахрайство полягає у використанні нашого імені, якою мовою його б не писали. ГогольFest буде ГогольFest'ом, навіть якщо якісь шахраї зроблять його на Співочому полі і напишуть назву трохи інакше. Євробачення – для всіх буде Eurovision, як би його не писали, Країна мрій – це Країна мрій, які б ледарі від нашого цеху не захотіли б присвоїти це ім'я собі. «Арт-пікнік» – це «Арт-Пікнік»! Формат безкоштовних заходів, подій і проектів, що змінюють нашу країну. І всі похідні від нього наші концепти «Арт-Пікнік Слави Фролової», «Арт-Пікнік в Пушкінському парку», «Art-Picnic Classic», «Арт-Пікнік Рівне», «Арт-Пікнік з Одеси, здрастє!» і багато іншого. Вхід на всі ці заходи – безкоштовний. Якщо у вас намагаються взяти гроші за вхід на «Арт-пікнік» – вас обманюють. Прошу перепост і захисту!».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук