Смерть 4 учнів на уроках фізкультури змусила уряд заборонити крос для школярів
Уряд скасував постанову Кабінету Міністрів від 15 січня 1996 р. №80 "Про державні тести і нормативи оцінки фізичної підготовленості населення України". Окрім цього, Кабмін рекомендує переглянути порядок фізичної підготовки школярів. Про це ZAXID.NET повідомили в Управлінні у зв'язках із ЗМІ Секретаріату Кабінету Міністрів України.
Зокрема, рекомендується припинити проведення кросів для школярів на уроках фізичної культури без спеціального медичного обстеження. Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко на засіданні уряду заявила, що до з’ясування ситуації з системою спеціального медичного обстеження дітей, їх здібностей і рівня фізичної підготовки, кроси на уроках фізичної культури необхідно терміново заборонити, а дітей замість кросів завантажувати заняттями з ігрових видів спорту.
Нагадаємо, 5 листопада п’ятикласник Кам’янка-Бузької школи №1 у Львівській області після пробіжки на уроці фізкультури раптово помер. Це вже п’ятий подібний випадок за останній час, коли через заняття фізкультурою помирають школярі. 13 жовтня в Луцьку на уроці фізкультури помер 15-річний учень, 3 жовтня - 15-літній школяр у Запоріжжі, 1 жовтня в школі міста Новоселиця Чернівецької області - 12-літня учениця.
3 листопада у Кременчузі під час змагань з тхеквондо загинув 13-річний спортсмен.