Спеціальна комісія з’ясує законність обрання нового директора Львівського органного залу

КультураСофія Трощук, 28 серпня 2017, 00:00 398 0

Чи законно обрали директора Львівського органного залу – з’ясує міська рада. Там створюють спеціальну робочу групу, яка розслідуватиме весь процес визначення керівника культурної установи.

Нагадаємо, минулої середи, 23 серпня, комісія більшістю голосів проголосувала за кандидатуру Юліана Винницького, який очолює Львівський органний зал майже тридцять років. Це спричинило справжній скандал в культурному середовищі міста.

За п’ять днів до міського департаменту розвитку надійшло понад півсотні звернень активних громадян про порушення процедури.

До виборчої комісії увійшли три кандидати від міськради, три члени громадських організацій та три учасники трудового колективу органного залу. Під час голосування п'ятеро з дев'яти віддали свій голос чинному директору установи – Юліану Винницькому. Результати конкурсу на посаду директора органного залу викликали резонанс у мистецьких колах Львова. 60 мешканців міста написали звернення до департаменту розвитку. Вказують на три головні порушення: один із кандидатів не представив програми розвитку, одна учасниця комісії на засідання не з'явилася, а деякі члени журі були упередженими.

У понеділок, 28 серпня, міськрада створила робочу групу, яка розслідуватиме порушення при виборі директора Львівського органного залу. Результати роботи групи будуть оприлюднені на початку наступного тижня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук