Спільнота "Лярш-Ковчег" до свого 50-річчя провела флешмоб у центрі Львова

Головні Новини за 16 жовтняЗореслава Кадикало, 16 жовтня 2014, 16:47 698 0

Міжнародна Федерація спільнот, які об’єднують людей із розумовою неповносправністю "Лярш-Ковчег", цього року святкує 50 років із дня свого заснування. 

Львівська спільнота з такої нагоди організувала флеш-моб в центрі Львова. Кілька десятків членів організацї біля пам'ятника Шевченкові заспівали пісню. При цьому сформували окремі групи із центром всередині. Під час пісні спільноти сходилися до центру та утворили коло.

"Це символізувало, що наша спільнота є у всьому світі. Ми об'єднуємо всіх, людей, які мають неповносправність і які без неї об'єднані в цьому світі", - розповіла координатор програм в спільноті "Лярш-Ковчег" Людмила Равлюк.

В Україні і зокрема у Львові спільнота створена у 2008 році. Зараз діє чотири майстерні для розумово неповносправних людей. Майстерні переважно діють при церквах і члени спільноти там виготовляють свічки, мила, прикраси із бісеру тощо. Пізніше ці вироби продають, а гроші використовують на потреби "Лярш-Ковчегу". 

До спільноти можуть приходити люди з особливими потребами, які досягли 18 років і старші.

"Тут люди з особливими потребами можуть знайти працю на щодень. Також ми маємо різні виїзди, табори, ходимо на пікніки, в кіно. Тобто також десь є такі дружні відносини, які творяться між самими людьми з особливими потребами і також між нами асистентами, координаторами", - додала координатор майстерні "Лярш-Ковчегу" Олеся Труш.

Спільноту "Лярш-Ковчег" у 1964 році заснував французький філософ-богослов Жан Ваньє. Сьогодні "Лярш-Ковчег" об'єднує 137 спільнот у 40 країнах світу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук