Співробітники українських міністерств отримуватимуть зарплату до €2 тис.

ЕкономікаО.Г., 15 червня 201536951
Співробітники українських міністерств отримуватимуть зарплату до €2 тис.
фото Uacrisis
Дмитро Шимків

Зарплати чиновників в Мінекономрозвитку, Мінфіні, Мін’юсті та секретаріаті Кабміну можуть підняти до €2 тис. уже цього року. Про це в інтерв'ю «ВВС Україна» заявив заступник голови Адміністрації президента Дмитро Шимків.

Він пояснив, що влада хоче підвищити зарплати усім чиновникам, щоб дати їм можливість не брати хабарі. За словами Шимківа, Євросоюз готовий зараз допомогти з підвищенням зарплат, поки Україна не знайде грошей для цього, пише «Економічна правда».

«Ми починаємо піднімати заробітну плату до певного рівня, через п’ять років маємо вийти на самофінансування цієї ініціативи. А до цього періоду у нас буде дірка, яку треба заповнювати грошима. Цю дірку європейці готові закрити», - пояснив Шимків.

Він розповів, що ЄС може почати фінансування цієї програми з 1 січня 2016 року, але у чотирьох відомствах її можуть запустити уже цього року.

«Мова іде про фінансування платні в Мінекономіки, Міністерствах фінансів та юстиції.

Ці відомства критичні для реформування, бо там мають працювати юристи, економісти та фінансисти. Також до них зараховуємо секретаріат Кабміну, бо це – євроінтеграція», - пояснив Шимків.

«Ми виходимо із середньої платні для 20-30% людей у цих відомствах на рівні від тисячі до двох тисяч євро», - додав він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук