Спортивні сім’ї: Олена Овчиннікова та Віктор Лазурко

Про бойовий чемпіонський союз

СпортМарічка Кулачковська, 29 березня 2017, 16:33 853 0

Олена Овчиннікова на прізвисько Hunter (Мисливиця) ― чемпіонка світу з кікбоксингу і тайського боксу, чемпіонка Європи зі змішаних єдиноборств. Віктор Лазурко ― її тренер та чоловік.

Географія тренувань на старті Олениної кар’єри була дуже широкою. Вона довго шукала себе, допоки не зустріла Віктора Мар’яновича. Спершу він був її промоутером, згодом став тренером. Саме із цим коучем Овчиннікова стала 13-разовою чемпіонкою світу.

Олена розповідає: «Він жорсткий як тренер. І це дає дуже позитивні результати. Бо якщо тобі тяжко, а наставник дозволяє десь відпочити чи не викластися на 100%, то це тоді не дасть позитивних результатів». Водночас Віктор Лазурко каже: «Більшість спортсменів зараз досягають якихось певних успіхів. І чомусь вважають, що то вже кінець. А Олена от поставила собі мету, досягла її і вже ставить нову мету, вищу».

У такому тандемі цій парі працювати дуже комфортно. Адже вони вміють чітко розмежовувати особисте та професійне. Олена розповідає: «В залі Віктор Мар’янович дуже строгий, наполегливий, постійно чогось вимагає, кричить, змушує. А вдома це зовсім інша людина».

Ця сім’я не може без драйву. Велика пристрасть Олени ― мотоцикли. Захоплення підтримує і чоловік. Їхні друзі-байкери Мар’ян і Володимир зазначають: «От як навесні все розквітає, так і ця сім’я тільки розцвітає. Це сім’я-взірець, у різних своїх напрямках вони розвиваються, вони активні. Хочеться їм жити. А нам хочеться дивитися на них і слідувати за ними».

Віктор каже: «Олена дуже різноманітна. Від простої дівчини до байкера. Це цікаво, тому що, дійсно, завжди щось нове відкриваєш».

Натомість Олена зізнається: «З вигляду він такий дуже серйозний, грубий. Але зі мною зовсім інший. Коли ми тільки познайомилися, я не знала, що він може таким бути. У ньому ще такий романтик прихований. Він не так рідко може купити квіти, якийсь подарунок. Просто зводити в якесь місце, що я не очікувала. Якісь сюрпризи вічно влаштовує».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук