<

Справу Олега Сенцова може розглядати військовий суд

КультураК.С., 18 лютого 2015960

Справу кримських в'язнів Олега Сенцова, Олександра Кольченка та Олексія Чирнія розглядатиме один з двох окружних військових судів - або Московський, або Північно-Кавказький в Ростові-на-Дону. Про це розповіла адвокат Кольченка Світлана Сидоркіна, повідомляють "Грани.ру". Юрист вважає, що найімовірніше справу передадуть до Ростова.

Кримських в'язнів звинувачують у організації терористичного співтовариства або участь у ньому. 1 січня 2015 набула чинності частина 6.1 статті 31 КПК (підсудність кримінальних справ). Пункт 2 цієї норми встановлює, що всі справи, заведені в Росії за названими статтями, підсудні тільки цим двом судам.

Адвокат Сидоркіна сподівається, що процес буде відкритим. Закрити розгляд від публіки можна, лише якщо в матеріалах справи містяться відомості, що становлять державну таємницю, пояснила адвокат. Тим часом таких відомостей у справі немає.

"За процедурою військові суди нічим не відрізняються від звичайних, - додала Сидоркіна. - Менталітет суддів інший. Це як порівнювати СІЗО "Лефортово" та інші СІЗО". Як повідомляє видання, СІЗО "Лефортово", де зараз утримують в'язнів, неофіційно контролюється ФСБ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук