Стала відомою причина відмови компанії Starbucks від роботи в Україні

Голова офісу Націнвестради заявила, що Starbucks не заходить в Україну через високі ціни на продукцію компанії для пересічного українця

Раніше міський голова Києва Віталій Кличко повідомляв, що Starbucks планує відкрити свої кав'ярні в Україні

Продукція Starbucks на українському ринку є надто дорогою для споживача. Тому наразі у компанії немає бачення своєї присутності на українському ринку. Про це заявила голова офісу Національної інвестиційної ради Юлія Ковалів, інформує «Новое время».

«ЗМІ кілька разів повідомляли про його (Starbucks, — ред.) вихід на ринок, і мер про це також говорив, але пізніше Starbucks повідомляв, що не виходить на ринок України», – заявила Ковалів.

За її словами, якщо брати до уваги сьогоднішній стан ринку, то продукція Starbucks є надто дорогою для споживача.

«Нині чітких термінів і бачення виходу на ринок немає, але якщо подивитися на ринок України, то зрозуміло, що для цієї компанії він не є великим», – сказала голова офісу Національної інвестиційної ради.

Раніше у швейцарській компанії Nestle заявили, що вважають цілком ймовірним можливість реалізації продукції американської мережі кав'ярень Starbucks Corporation в Україні.

24 січня в Давосі Віталій Кличко повідомив, що Starbucks досліджує питання про вихід на ринок України. Він запевнив, що зробить все можливе для появи американської мережі кав'ярень.

Пізніше у відповідь на запити українських ЗМІ в Starbucks Corporation повідомили, що поки у компанії немає планів відкривати свій бізнес в Україні.

Starbucks Corporation – американська компанія з продажу кави та однойменна мережа кав'ярень. Станом на грудень 2016 року мережа Starbucks об'єднувала понад 24 тис. торгових точок по всьому світу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук