Старше покоління Львівщини зможе підвищити рівень своєї освіти

З 5 по 10 жовтня на Львівщині триватимуть «Міжнародні дні освіти дорослих». З понеділка до суботи кожен, кому понад 15 років, навіть ті, в кого вже сивина на голові, можуть взяти участь у різноманітних конференціях, форумах та ярмарках вакансій. Там охочих навчатимуть іноземних мов, навиків столярів та малярів, а також куховарення.

Організатори сподіваються, що відвідувачів буде до 3 тисяч. Цю акцію в Україні влаштовують від 2000 року. У світі вона охоплює понад півсотні країн. І зародилася в Інституті безперервної освіти дорослих у Великобританії. В Україні старше покоління найбільше цікавиться комп’ютерними технологіями, фінансовими і юридичними аспектами, а також всім, що стосується здоров’я.

«Сьогодні людину навчити на все життя неможливо не тільки в школі, а й в університеті. І це вимагає, аби наші школи, наші університети, окрім всіх інших функцій, які вони здійснюють, заохочували кожного ще й навчатись впродовж життя», – поділився думками президент НАПН України, президент Товариства «Знання» України Василь Кремень.

«Допоки людина навчається, доти вона живе. Коли перестає навчатися, вона банально помирає. Тому важливо вчитися все своє життя. Я завжди вимагаю цього від своїх колег, підлеглих і сам стараюся кожного дня вчитися», – сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук