Стартувало голосування за проекти на громадський бюджет Львова

СуспільствоСофія Лазуркевич, 1 листопада 201610830
Проект освітнього простору для дітей на Сихові

У вівторок, 1 листопада, стартувало голосування за проекти на громадський бюджет Львова. До 15 листопада львів’яни можуть проголосувати за проекти, які будуть реалізовані коштом міста у 2017 році.

«Львів’яни можуть проголосувати на сайті громадського бюджету, увійшовши через BankID, люди, які працюють або навчаються в місті також зможуть проголосувати, але для цього їм потрібно піти у Центр надання адміністративних послуг. З собою вони мають взяти паспорт, а також студентський, довідку з місця роботи чи документи, які підтверджують право власності», - пояснив ZAXID.NET Орест Файфурка, начальник відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» ЛМР.

У ЦНАПи також можуть звертатися і львів'яни, які з певних причин не можуть проголосувати онлайн. Кожна людина зможе проголосувати на сайті громадського бюджету двічі: один раз за малий проект (вартістю до 200 тис. грн) та один за великий (вартістю до 3 млн грн). Проекти, які наберуть найбільше голосів, будуть реалізовані у 2017 році.

Загалом, на громадський бюджет Львова подали понад 200 проектів. На реалізацію проектів з бюджету міста передбачено 16 млн грн. 60% витратять на реалізацію малих проектів (до 200 тис. грн), а 40% на великі – вартістю до 3 млн гривень один. Визначення переможців відбуватиметься на конкурсній основі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук