Студенти Львівської академії мистецтв присвятили звітні роботи вивільненню людини

Твори спудеїв п’ятого курсу виставили до огляду на кафедрі скла

Головні новини Львова 21.07Оксана Сенишин, 21 липня 2015, 14:56 1065 0

Студенти кафедри художнього скла Львівської національної академії мистецтв показали свої звітні роботи. 

Одні студенти посадили під скло вазонки, інші – навпаки намагалися вивільнити людську душу з тенет скляного обмеженого світу.

Студентка Лілія Василько у скляну форму людини помістила зелень, яка насправді любить вакуум. За задумом її роботи, кожна людина може вивільнитися від тягарів буденності, якщо медитуватиме. Квітка в центрі її «скляних людей» – це символ квітки лотоса. 

«Коли людина медитує, вона собі уявляє, що всередині у неї проростає квітка лотоса. І від того я відштовхувалася. Тому у моєї роботи людська форма, а вазоночок всередині – це любов, яка мовби через квітку виходить на зовнішній світ», — розповіла студентка п’ятого курсу Академії мистецтв Лілія Василько.

Ще місяць тому студенти втілювали ідеї біля академічної печі. Хоча насправді кожен з них виношував задум ще від зими. Починалось все з ескізу, форми та втілення її у картоні. Звітні роботи п’ятий курс присвятив багатофігурній композиції людини. 

Роботи виставили до огляду на кафедрі художнього скла. Тут – і ті, які оцінили на дванадцять балів, і навіть ті, що мають нижчі відмітки. 

«Скільки людина живе на цьому світі, стільки і вчиться. Ми вчимося певним чином й на помилках наших студентів – не лише на своїх. Тому що їхнє свято – наше свято, їхні помилки – це є наші помилки», — поділився враженнями викладач кафедри художнього скла Орест Принада.

А найкращі доробки з роботами студентів інших кафедр вже цієї середи виставлять до огляду у галереї Академії мистецтв.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук