Студентське братство університету підготувало співаник "Ми йдем вперед"

Головні новини за 11 липняМарічка Крижанівська, 11 липня 2014, 16:39 781 0
дивіться також

Молодь вирішила не чекати від когось, а самим видати кілька таких співаників. Останній запрезентували у мистецькому об'єднанні "Дзига".

До співаника патріотичних пісень "Ми йдем вперед" увійшли тексти і акорди до пісень нинішніх виконавців, а ще козацькі, стрілецькі та повстанські. Пам'ять про давніх наших героїв збереглася саме у піснях.

Голова ради Студентського братства Львівщини Андрій Нога пояснив, що відбиралися кращі пісні за критеріями популярності і актуальності на сьогодні: "Є давні пісні, актуальні сьогодні, є і сучасні новітні пісні, такі, що створилися на Майдані, були написані під впливом революції гідності". Гурт "Джалапіта" вперше заспівав пісню, присвячену Сергію Нігояну.

На презентацію зібралися виконавці і слухачі, які не лише на словах є патріотами. Так київська співачка Марічка Кудрявцева після презентації збирається на Схід. Пояснює: "багато людей зараз потребують допомоги, багато зараз поранених, їм потрібні гроші, їм потрібна моральна підтримка, тому я зараз цим займаюсь весь час і якраз за тиждень маю поїхати в зону АТО, аби підтримувати там наших бійців".

А тим часом співаник "Ми йдем вперед" буде у продажу в обласних центрах України. І наступного разу на зустрічі з друзями молодь матиме повний репертуар патріотичних пісень.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук