Суд арештував майно мільярдера Олега Бахматюка на ₴1,2 млрд

ЕкономікаАндрій Стець, 31 жовтня 201612020
Олег Бахматюк був поручителем за простроченим кредитом VAB банку

Національний банк домігся арешту майна бізнесмена Олега Бахматюка на загальну суму 1,2 млрд грн. Зокрема мова йде про будинок у селищі Козин поблизу Києва площею 1049 м2. Про це повідомила прес-служба Нацбанку у понеділок, 31 жовтня.

Як повідомили у фінансовому регуляторі, печерський районний суд Києва ще 25 вересня 2015 року задовольнив позов НБУ і наклав арешт на це майно. Але Державна виконавча служба відмовилася відкривати провадження, посилаючись на відсутність у судовому рішенні адреси та ідентифікаційного номера Бахматюка.

«Відмова виконавчої служби базувалася на формальних причинах і була незаконною, оскільки Верховний Суд України в той час вже надав роз'яснення з цього приводу, з яких випливає, що зазначені виконавчою службою причини відмови можуть бути встановлені самим виконавцем», - пояснив директор юридичного департаменту НБУ Олег Заморський.

Тому НБУ знову звернувся до суду і оскаржив відмову виконавчої служби. У жовтні 2016 року Печерський суд задовольнив позов Нацбанку і зобов'язав службу почати виконавче провадження, що вона і зробила 28 жовтня.

Під арешт потрапили майно Бахматюка і його гроші, розміщені на рахунках банків «Фінансова ініціатива» та VAB банку. Арешт накладений за кредитною угодою VAB банку, в якій Бахматюк виступав поручителем.

Бізнесмен опосередковано є власником VAB банку та банку «Фінансова ініціатива» через ТОВ «Інвест-Сервіс» і Quickcom Limited.

Правління НБУ визнало ПАТ «Віейбі Банк» неплатоспроможним 20 листопада 2014 року, а ПАТ «КБ «Фінансова ініціатива» – 23 червня 2015 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук