Суд назвав компанії, які платили хабарі Кашубі

Гроші отримувала його дружина

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 18 вересня 201511733
Суд назвав компанії, які платили хабарі Кашубі
Ярослав Кашуба

Затриманий голова Державної служби зайнятості Ярослав Кашуба вимагав хабар у двох ІТ-компаній за перемогу на тендері.

Про це стало відомо з ухвали Печерського суду Києва, пише «Первая инстанция» - видання, яке спеціалізується на темі судових справ.

З документа стало відомо, що, за версією слідства, Кашуба «використовуючи своє службове становище, дав трьом членам конкурсної комісії незаконну вказівку про визнання переможцями торгів на надання послуг у сфері інформаційних технологій двох компаній: «Інфоком» і «МККУ-мережі».

Слідчі встановили, що напередодні конкурсу між Кашубою і бізнесменами була укладена домовленість про передачу йому за цю «перемогу» від «Інфокому» 320 тисяч гривень, а від «МККУ-мережі» – 250 тисяч гривень. Гроші через посередників отримала дружина голови Держслужби 11 вересня. При цьому в документах не пояснюється, чому хабар, у якому звинувачують Кашубу, у підсумку виявився більшим – чиновник нібито отримав 622 тисячі гривень.

У суді з обрання запобіжного заходу Кашуба та його захисники просили не застосовувати до нього арешт, посилаючись на сімейне становище підозрюваного, його скрутне матеріальне становище, хвору матір, а також позитивну характеристику за місцем роботи.

Однак, суддя вирішив, що чиновник, який не відсторонений від роботи, має закордонний паспорт з відкритою шенгенською візою, може втекти, і заарештував Кашубу, призначивши заставу в розмірі 1,827 мільйона гривень.

Зараз Кашубу вже випустили на свободу після внесення потрібної суми.

Компанія «Інфоком» розробляла для Служби зайнятості корпоративну телекомунікаційну мережу, а компанія «МККУ-мережі» раніше надавала послуги розвитку, модернізації та супроводження пакета прикладних програм інформаційно-аналітичної системи «Кадри Державної служби зайнятості».

16 вересня міністр соціальної політики Павло Розенко оголосив про звільнення усіх керівників Державної служби зайнятості – як центрального апарату, так і керівників обласних підрозділів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук