Суд скасував накладений на голову «Нафтогазу» штраф ДФС в ₴7 млрд

Андрій Коболєв

Подільський районний суд Києва скасував постанову Енергетичної митниці Державної фіскальної служби (ДФС) про накладення на голову правління НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва персонального штрафу в розмірі 7,027 млрд грн за порушення процедури митного оформлення газу, купленого у компанії «Газпром» (Росія ). Про це сказано в рішенні суду від 23 липня, інформують «Українські новини».

Як повідомляється, Коболєв звернувся до суду з позовом проти ДФС з проханням скасувати постанову, якою на нього було накладено штраф в розмірі 7,027 млрд грн, і закрити справу про порушення митних правил у зв'язку з відсутністю в діях «Нафтогазу» складу правопорушення.

Згідно з матеріалами справи, в зв'язку з ненаданням «Нафтогазом» додаткової декларації про постачання в жовтні 2015 газу з документами, які б підтверджували відображені в ній кількісні відомості, Енергетична митниця ДФС відкопала справу про порушення митних правил.

Розглянувши матеріали справи, суд встановив, що відсутні протиправні дії «Нафтогазу»/його посадової особи в частині ухилення від сплати митних платежів та несплати митних платежів, скасувавши постанову Енергетичної митниці ДФС про накладення на Коболєва штрафу в розмірі 7,027 млрд грн.

Зазначимо, що в березні Коболєв оскаржив в Окружному адміністративному суді Києва дві постанови Енергетичної митниці ДФС про накладення на нього персонального штрафу в розмірі 7 і 1,3 млрд грн.

Як повідомляв ZAXID.NET, 1 березня Коболєв заявив, що ДФС 28 лютого пред'явила йому два персональних штрафи в розмірі 7 млрд гривень і 1,3 млрд грн за порушення процедури митного оформлення газу, купленого у «Газпрому» у 2015 році. Пізніше в ДФС уточнили, що штраф за несплату податків в ₴8,3 млрд накладено на «Нафтогаз», а не на Коболєва.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук