Суд скасував накладений на голову «Нафтогазу» штраф ДФС в ₴7 млрд

ЕкономікаАндрій Стець, 27 липня 20182290
Андрій Коболєв

Подільський районний суд Києва скасував постанову Енергетичної митниці Державної фіскальної служби (ДФС) про накладення на голову правління НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва персонального штрафу в розмірі 7,027 млрд грн за порушення процедури митного оформлення газу, купленого у компанії «Газпром» (Росія ). Про це сказано в рішенні суду від 23 липня, інформують «Українські новини».

Як повідомляється, Коболєв звернувся до суду з позовом проти ДФС з проханням скасувати постанову, якою на нього було накладено штраф в розмірі 7,027 млрд грн, і закрити справу про порушення митних правил у зв'язку з відсутністю в діях «Нафтогазу» складу правопорушення.

Згідно з матеріалами справи, в зв'язку з ненаданням «Нафтогазом» додаткової декларації про постачання в жовтні 2015 газу з документами, які б підтверджували відображені в ній кількісні відомості, Енергетична митниця ДФС відкопала справу про порушення митних правил.

Розглянувши матеріали справи, суд встановив, що відсутні протиправні дії «Нафтогазу»/його посадової особи в частині ухилення від сплати митних платежів та несплати митних платежів, скасувавши постанову Енергетичної митниці ДФС про накладення на Коболєва штрафу в розмірі 7,027 млрд грн.

Зазначимо, що в березні Коболєв оскаржив в Окружному адміністративному суді Києва дві постанови Енергетичної митниці ДФС про накладення на нього персонального штрафу в розмірі 7 і 1,3 млрд грн.

Як повідомляв ZAXID.NET, 1 березня Коболєв заявив, що ДФС 28 лютого пред'явила йому два персональних штрафи в розмірі 7 млрд гривень і 1,3 млрд грн за порушення процедури митного оформлення газу, купленого у «Газпрому» у 2015 році. Пізніше в ДФС уточнили, що штраф за несплату податків в ₴8,3 млрд накладено на «Нафтогаз», а не на Коболєва.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук