Суд у США заборонив називати українських клієнтів Пола Манафорта «олігархами»

2 серпня

Американський суддя Том Елліс, який займається справою екс-глави передвиборного штабу Дональда Трампа Пола Манафорта, попросив прокурорів більше не використовувати термін «олігархи» стосовно його українських клієнтів.

Суддя Томас Елліс звернувся до прокурорів у справі Пола Манафорта і вказав на те, що слово «олігарх» переважно носить «зневажливе» значення і заяви пр співпрацю з ними безпідставно принижують підсудного.

«Цей термін може означати, що Манафорт зв'язувався з «негідними людьми», і тому й сам він негідний. Це не той метод, який ми використовуємо в Америці», - заявив суддя.

Нагадаємо, що проти Манафорта висунуто звинувачення в банківських і податкових махінаціях з метою приховати мільйон доларів, отриманих від уряду Віктора Януковича. 69-річний Манафорт перебуває під вартою, після того як прокурорам вдалося довести, що він намагався вплинути на свідків у його справі. Крім Вірджинії, його також чекає суд у Вашингтоні. Там його звинувачують у тому, що він не зареєстрований як іноземний агент, працюючи на закордонний уряд. Пол Манафорт заперечує всі звинувачення. Пізніше американські прокурори з'ясували, що екс-глава виборчої кампанії Дональда Трампа і колишній радник президента Віктора Януковича Пол Манафорт заробив понад 60 мільйонів доларів за роботу політичного консультанта в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Люди миру
Браконьєри вирубують ліс на території майбутнього національного парку. Відео з дрона
Головні новини Львова за 19 листопада
У Винниках відкрили удосконалену транспортну розв’язку без лівих виїздів
«Авто Євро Сила» оголосила блокування доріг по всій Україні. Онлайн-карта блокпостів
Недобудовану лікарню на Львівщині продали з аукціону за 10,5 тис. грн
У львівському «вікні життя» залишили місячну дівчинку
У Кабінеті міністрів розповіли про етапи монетизації субсидій 2019 року
На Закарпатті протестувальники перекрили трасу Київ–Чоп
Вселенський Патріархат невдовзі затвердить дату проведення Об’єднавчого собору в Україні