Суд вирішить долю самобуду в Бернардинському дворику у Львові 27 січня

Культура11 січня 20113161

Судове засідання щодо демонтажу самовільного будівництва у Львові в Бернардинському дворику перенесено на 27 січня.

Про це 11 січня повідомив під час прес-конференції голова фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді Руслан Кошулинський.

Судове засідання щодо демонтажу самобуду компанії «Фест!» було заплановане на 4 січня, однак, зі слів Кошулинського, воно не відбулося, оскільки на нього не прибув представник Галицької районної адміністрації міста.

«Галицька районна адміністрація просить залучити третьою стороною міську владу, тому вони не взяли участі в суді і засідання було перенесено», – сказав «свободівець».

Він також наголосив, що депутати чекають на позов Галицької райадміністрації до компанії «Фест!» щодо відшкодування моральної та матеріальної шкоди громаді міста за згадане будівництво в Бернардинському дворику.

Як інформував ZAXID.NET , 16 грудня Господарський суд Львівської області виніс ухвалу, у якій зобов’язав компанію "!Фест" зупинити будівельні роботи у Бернардинському дворику.

Нагадаємо, Галицька районна адміністрація подала позов до суду про демонтаж самовільного будівництва у Бернардинському дворику. Водночас, за словами начальника юридичного управління Гелени Пайонкевич, міська рада звернеться до суду з позовом щодо відшкодування збитків, завданих пам’ятці культурної спадщини.

16 грудня Господарський суд Львівської області виніс ухвалу, у якій зобов’язав компанію «!Фест» зупинити будівельні роботи у Бернардинському дворику.

«Дана ухвала оскарженню не підлягає. І компанія "!Фест" має припинити усі будівельні роботи на вул. Валовій. Якщо роботи не будуть зупинені, то до виконання ухвали суду буде залучена виконавча служба», - зазначила голова Галицької районної адміністрації Ірина Маруняк.

Як зазначалось, 30 квітня 2010 року компанія "!Фест" звернулася до міської ради з проханням надати дозвіл на розміщення літнього майданчика в Бернардинському дворику. Однак, 1 листопада літній майданчик вже мали демонтувати. Попри те, там розпочали будівельні роботи. Нещодавно дозвіл було скасовано.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук