Суд залишив львівський кінотеатр «Дружба» у власності фірми дітей Богдана Дубневича

ЕкономікаЮлія Лавришин, 25 травня 201715570
Приміщення колишнього кінотеатру "Дружба" у Парку культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького

Господарський суд Львівської області відхилив позов заступника прокурора Львівської області про розірвання договору купівлі-продажу будівлі колишнього кінотеатру «Дружба», що розташований у Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького, з ТОВ «Круаель», засновниками якого є діти нардепа Богдана Дубневича – Павло Дубневич, Надія Гичка та Богдана Колодій. Товариство зараз облаштовує у цьому приміщенні ресторан. Про це повідомило антикорупційне видання «Наші гроші. Львів», посилаючись на рішення суду.

28 березня прокуратура Львівської області звернулась до суду з позовом до управління комунальної власності (УКВ) ЛМР та ТОВ «Круаель», у якому вимагала розірвати договір купівлі-продажу, укладеного між УКВ ЛМР та товариством у 2000 році.

Свій позов у прокуратурі мотивували тим, що ТОВ «Круаель» нібито порушило умови угоди і тому приміщення треба повернути у комунальну власність. За твердженням прокурора, ТОВ «Круавель» зобов’язалось протягом двох років після придбання нерухомості провести її реконструкцію під «об’єкт для організації дозвілля, культурних і мистецьких заходів» і не зробило цього вчасно. Окрім того, порушено також умови використання приміщення, адже у ньому облаштовують ресторан. Відтак, на думку прокурора, це «зачіпає економічні інтереси територіальної громади м. Львова».

Представники ТОВ «Круаель» натомість вважають, що жодні економічні інтереси громади не порушено, оскільки товариство заплатило за об’єкт всю передбачену договором суму, а саме 215 тис. грн. Станом на 2000 рік це становило приблизно 42 тис. доларів. Також, на думку суду, як «станом на момент пред’явлення позову, так і станом на момент прийняття судового рішення, будівля кінотеатру «Дружба» перебуває в процесі реконструкції, відтак, висновки про мету її використання за певним призначенням є передчасними».

Як результат, суд погодився з доказами юристів «Круаель» та визнав вимогу прокуратури про розірвання договору купівлі-продажу безпідставною та необґрунтованою.

Як повідомляє «НГ. Львів», на момент укладання угоди ТОВ «Круаель» контролювала родина екс-нардепа від Партії регіонів Володимира Зубика. До родини Дубневичів підприємство перейшло лише на початку 2016 року. Саме тоді в управлінні архітектури міськради зареєстрували звернення підприємства про отримання містобудівних умов та обмежень для реконструкції з розширенням кінотеатру «Дружби» під ресторан.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук