«Світанок планети мавп» очолив український бокс-офіс

«Світанок планети мавп» очолив український бокс-офіс

Результати 29-го вікенду українського кінопрокату розчаровують. Вихід стрічки «Світанок планети мавп» обіцяв принести чималі кошти у скарбницю кінотеатрів (особливо зважаючи на те, що у США в самого старту стрічка набрала $73 млн за перший вікенд). Про це повідомляє «Kino-teatr».

В Україні картина стартувала відразу на 181 копіях, проте зібрала лише $393 тис.

Друге місце в українському бокс-офісі продовжують утримувати четверті «Трансформери», загальні збори яких вже перевищили $3 млн (за минулий вікенд – майже $123,5 тис). Очевидно, що ця стрічка довго протримається у десятці найкращих.

«Перевага» Воллі Пфістера в минулий вікенд зібрала трохи більше 61 тис. доларів.

Досить помірковано скорочуються збори нової комедії Сета МакФарлейна «Мільйон способів втратити голову» - ця стрічка втратила всього 45% зборів у порівнянні з попереднім тижнем і з 59 тисячами змістилася всього на одну позицію в українському бокс-офісі.

На диво стійким бійцем виявилася анімаційна стрічка «Оз: Повернення в Смарагдове місто»: вона теж втратила 45% зборів та змістилася з п'ятого на шостий рядок української топ-десятки з 41,3 тис. доларів.

Цікаво, що стрічці «Юність» Річарда Лінклейтера вдалося потрапити до десятки кращих українського прокату: на 32 копіях цей фільм зібрав 8 тисяч доларів і зайняв десяту позицію.
Очевидно, що головним претендентом на верхні рядки українського бокс-офісу на майбутньому тижні стане «Геркулес» з Дуейном «Скелею» Джонсоном, але інтерес викликає в першу чергу документальна стрічка Сергія Лозниці «Майдан» (її мають випустити на 30 екранах).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук