Світовий банк виділив Україні півмільярда доларів на розвиток банківської системи

ЕкономікаРоман Ганкевич, 16 вересня 20151520
Світовий банк виділив Україні півмільярда доларів на розвиток банківської системи

Рада виконавчих директорів Світового банку схвалила виділення Україні кредиту у $500 млн на розвиток фінансового сектора країни. Про це йдеться у повідомленні прес-служби організації.

«Повернути стабільність і економічне зростання в Україні буде можливо тільки, якщо країна залишиться на шляху реформ», - цитує прес-служба слова регіонального директора Світового банку в Білорусі, Молдові та Україні Чімяо Фана.

Зокрема в повідомленні зазначається, що заходи з реформування, які підтримає цей кредит (другий в серії з двох) - зміцнюватиме потенціал Фонду гарантування вкладів.

Кредит також сприятиме стабілізації банківського сектора завдяки проведенню діагностики найбільших банків країни та реалізації рекапіталізації та реструктуризації для тих банків, в яких буде визнанана слабка капіталізація. Також ці кошти будуть підтримувати правові та інституційні реформи, необхідні для підвищення стійкості та ефективності банківської системи в середньостроковій і довгостроковій перспективі.

«Своєчасне здійснення реформ банківського сектору необхідно, щоб допомогти відродити кредитування реальної економіки, яке є ключем чинником відновлення», - заявив він.

Наприкінці серпня цього року рада директорів Світового банку також схвалила виділення Україні кредиту обсягом в $500 млн. Гроші мали піти на заходи, спрямовані на зростання української економіки, встановлення прозорості в системах управління і зменшення вартості ведення бізнесу в країні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук