Святоюрські мури у Львові розмалюють

КультураОрися Шиян, 4 травня 20166980
Святоюрські мури у Львові розмалюють
фото ZAXID.NET

Мури собору Святого Юра у Львові розмалюють. Завтра, 5 травня, на вул. Листопадового Чину біля собору Святого Юра художники приступлять до монументального розпису «Ангели-хоронителі наші, які удень так і вночі будьте Україні до помочі».

Композиція буде створена за мотивами українських художників-стипендіатів Митрополита Андрея Шептицького на території Собору Св. Юра завдяки благочинній підтримці мецената української культури Олени Демченко. У розписі візьмуть участь близько 120 осіб, переможці заочного туру МКПМ «Золотий мольберт слідами Мойсея українського Духа» від дня міста до Дня захисту дітей, передає прес-служба міської ради Львова.

Розпис Святоюрських мурів завершать у червні учасники Форуму, які прибувають до Львова 29 травня із Сєвєродонецька, Маріуполя, Слав’янська, Кальчика, Хмельницька, Станиці Луганської, Черкас, Одеси, Рогатина та Києва.

Міжнародний форум мистецької творчості «Золотий мольберт слідами Мойсея українського Духа» на Львівщині розпочався у Львові 3 березня системою науково-мистецьких семінарів з проблем художньої культури України, серією конкурсів, фестивалів, арткласів, пленерів, виставок для дітей та молоді науково-практичних конференцій з образотворчого мистецтва України для педагогів та батьків, спрямованих на вихованням художньо-естетичної культури та розвиток творчого мислення особистості людини й завершується 19 грудня Всеукраїнською науково-практичною конференцією «Художня культура України – гідна частина та окраса світової».

Форум «Золотий мольберт слідами Мойсея українського Духа» заснований Ольгою Михайлюк у 2003 році на базі БФ «Львівська дитяча галерея» з метою відродження виховних ідей та дороговказів Митрополита Андрея Шептицького.

Цього року Форум проходить під патронатом Преосвященного Владики Ігоря за підтримки Львівської обласної адміністрації, Львівської міської та обласної рад, фонду Шептицьких і мецената української культури.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук