Тарифи на тепло у Львові з 1 січня можуть зрости на 10%

Економіка24 грудня 20103471

Тарифи на теплопостачання у Львові з 1 січня 2011 року можуть зрости на 10%.

24 грудня під час брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий зазначив: "Як тільки буде рішення НКРЕ, ми одразу повідомимо мешканців міста Львова. Прем’єр-міністр України озвучував, що для всіх міст тарифи мають бути відкориговані з 1 січня. Коли мова буде йти про оплату за січень, вже напевно буде коригування тарифу. Щодо конкретної суми, я ще не бачив цих матеріалів, але, думаю, найближчим часом ця інформація буде відомою… Там пропонується невелика сума, близько 10%", – сказав міський голова.

Мер наголосив, що раніше цим питанням займалось саме місто: "Ми тримались до останнього. Але тепер це виключна компетенція держави. Сьогодні є уніфікована ціна по містах, важко сказати, якою має бути ціна".

Як інформував ZAXID.NET , у "Львівтеплоенерго" зазначають, що тарифи на послуги теплопостачання для населення у "Львівтеплоенерго" з січня 2011 можуть зрости на 29%.

Корекція тарифу відбувається в частині паливної складової - газу. Якщо цей тариф буде затверджено, то плата за 1 Гкал становитиме 238,46 грн, плата за 1 м2 опалювальної площі 1,35 грн, плата за 1 м3 гарячої води – 22,47 грн. До порівняння: сьогодні населення платить за 1 Гкал – 163,37 грн, за 1 м2 опалювальної площі 1,30 грн, плата за 1 м3 гарячої води – 17,77 грн.

Нагадаємо, Національна комісії регулювання електроенергетикою ухвалила підвищення тарифів на теплопостачання 160 теплопостачальним підприємствам України. Підвищення тарифів викликане тим, що з 1 серпня НКРЕ підвищила вартість природного газу для теплопостачальних підприємств на 50%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук