Тарковський мав шляхетське українське коріння, - режисер

Культура20 січня 20116950

Відомий кінорежисер Андрій Тарковський по батьківській лінії мав шляхетське українське коріння. Про це 20 січня на прес-конференції розповіла італійський режисер Донателла Багліво, що пропрацювала з А.Тарковським п’ять років, зокрема над його відомим фільмом «Ностальгія».

"Андрій Тарковський часто розповідав мені про своє українське коріння. По батьківській лінії мав шляхетське українське коріння. Ми планували колись здійснити разом навіть подорож автомобілем з Риму до Москви через край його предків - Україну. Ідея була така - зняти фільм, роблячи кінозйомки під час подорожі та розповідаючи про відомих письменників цього краю, серед яких мав бути його батько поет Арсеній Тарковський", - зазначила Донателла Багліво.

З її слів, Тарковський був дуже педантичний, з ним було нелегко працювати. "Він змушував мене брати зніматися у фільмі "Ностальгія". Але я подумала, що якщо я буду актором, то залишу режисуру – те, що я найбільше хотіла робити. Він був дуже розчарований, коли я сказала йому "ні", - розповіла італійський режисер.

Нагадаємо, 21-22 січня у Львові італійська режисерка Багліво презентуватиме свої фільми і розповість про Довженка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук